Tamara Jovanović: STILSKE VEŽBE

-Danas, na putu ka školi , sa slušalicama u ušima i muzikom koju su , verujem , prolaznici takodje culi , pogledom sam presla preko ulice i zapazila devojcicu kako mazi psa lutalicu.Imala je mnogo srećan pogled.

-Koračajući ka śkoli , nisam baš bila sigurna da li kasnim ili ne, nisam se posebno ni obazirala jer sam uživala u muzici koju su možda čuli i drugi pešaci,ako ih je i bilo.Skrenula mi je pažnju devojčica koja je verovatno mazila nekog psa, izdaleka mi se cinilo tako.Valjda je uzivala u tome.

-Idem ka školi , malo kasnim ,pojačaću muziku valjda ću tako buti brža.Nadam se da drugim prolaznicima ne smeta zvuk koji se probija kroz slušalice.Skrećem pogled ka desno i vidim veselu , obučenu od glave do pete u sve nijanse roze boje , devojčicu koja mazi psa.Gledajući ih , čini mi se da mnogo uživaju.