Aleksandar Gažo: ISTRAŽIVAČ

Ležim u krevetu i razmišljam o sebi .Zaranjam duboko u svoj um i vidim faze moga života i kroz srednju školu.I nakon prve tri godine dolazim u četvrtu i tu počinje moja priča .

Imam 17 godina i idem u elektro školu.Tokom jednog dana desi se puno događjaja koje mi ostaju u dužem sećanju.Ponedeljak ,6 i 15 pre podne.Nakon samo 4 sata sna budim se i uzimam svoj telefon i puštam muziku .Prva pesma je sucker for pain , zatim lost in the echo i na kraju until dawn.Polako se ustajem i odlazim u kuhinju da doručkujem.Posle malog obroka oblačim se i krećem u školu.Na putu tamo slušam album mog omiljenog benda The Disturbed.Pošto imam 20 minuta pre početka časa palim cigaru i sedam na klupu.Ubrzo mi se pridružuje jedan deo odeljenja .Prva dva časa su matematika i filozofija.Njih manje više prespavam i iylayim na veliki odmor.Uglavnom kupim samo sok ali danas sam slabo doručkovao kupujem si sendvič.Sedam na klupu i razgovaram sa drugom oko mog crteža yugija iz animea.Zatim dolazi drug iz drugog odeljenja i započinjemo razgovor o horor filmu koji smo gledali juče.Reč je o filmu As above so below.Kraj odmora i slede mi dva časa kod istog profesora samo što su dva različita predmeta u pitanju.Ta dva časa provodim na fb ,sajtu za creepypaste ili yt.Još malo pa gotova govorim sebi dok palim cigaru na malom odmoru.Prolaze ustav i ekonomika i napokon idem kući.Na putu nazad planiram kao da provedem ostatak tog dana dok slušam uglavnom metal ili dnb.Nakon svakodnevnog čišćenja svoje sobe i ručka sedam u fotelju i čitam metro 2033.Zanimljiva knjiga u kojoj se na par sati prebacujem u svet koji se zbog rata sakrio u metroe ispod grada .Dingg čujem zvono.To znači da se mama vratila kući i sva opuštenost u kući prestaje .Sedam za knjigu nakon raporta šta se taj dan u školi dešavalo.Učim do nekih deset sati.Zatim zaranjam u more interneta ili video igara .I za kraj dana u zavisnosti od raspoloženja ili sutrašnjih dešavanja puštam odgovarajuću muziku i polako odlazim u svet snova.

Nakon ove avanture u moj um vraćam se nazad u stvaran svet i uzimam telefon, 6 i 15 puštam muziku i polako se spremam za školu.